Chelsea z ośmioma piłkarzami na kwarantannie. Sześciu zakażonych koronawirusem

Chelsea z ośmioma piłkarzami na kwarantannie. Sześciu zakażonych koronawirusem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Przedstawiciele „The Blues” zostali zmuszeni do odesłania na kwarantannę aż ośmiu piłkarzy pierwszego zespołu na nieco ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem nowego sezonu - poinformował „The Telegraph”.

Brytyjskie media publikują kolejne niepokojące doniesienia na temat sytuacji kadrowej ekipy ze Stamford Bridge przed rozpoczęciem decydujące fazy przygotowań do startu nadchodzących rozgrywek.

Jako pierwsi głos w tej sprawie zabrali dziennikarze „Daily Mail”, którzy przekazali, że cztery wiodące postaci Chelsea uzyskały pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Nieco więcej szczegółów na temat temat podaje „The Telegraph”. Wspomniane źródło jest przekonane, że na kwarantannę trafiło na razie ośmiu zawodników - Mason Mount, Fikayo Tomori, Tammy Abraham, Christian Pulisic, Jorginho, Ross Barkley, Emerson i Michy Batshuayi.

Spośród nich sześciu ma być zakażonych, a pozostała dwójka została profilaktycznie odizolowana, ponieważ miała bliski kontakt z jednym lub kilkoma innymi graczami z koronawirusem.

Wszyscy wymienieni piłkarze otrzymali stosowne zalecenia ze strony klubu i będą przygotowywać się do powrotu na boisko w swoich domach aż do momentu wyleczenia lub wykluczenia infekcji.

„The Telegraph” dodaje jednocześnie, że żaden z wymienionych graczy nie pojawił się w ośrodku treningowym, dlatego ryzyko wystąpienia z tego powodu zakażeń u innych piłkarzy jest praktycznie zerowe.

Pragniemy również dodać, że Mount, Tomori, Abraham i Pulisic zostali odesłani na kwarantannę od razu po powrocie z wakacji na greckiej wyspie Mykonos.

Chelsea rozpocznie rywalizację w nowym sezonie od wyjazdowego starcia z Brighton (14 września o godz. 21:00). Następnie pięc dni później czeka ich już niezwykle prestiżowe starcie z Liverpoolem (19 września).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy