Chłodne powitanie Wisły Kraków przez kibiców. Transparent z „Ojcowie spadku” | Jakub Błaszczykowski: Zdaję sobie naprawdę sprawę z tego, że… zajeba*em

Chłodne powitanie Wisły Kraków przez kibiców. Transparent z „Ojcowie spadku” | Jakub Błaszczykowski: Zdaję sobie naprawdę sprawę z tego, że… zajeba*em fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Dzisiaj Wisła Kraków mierzy się z Wartą Poznań. Dla „Białej Gwiazdy” jest to pożegnanie z Ekstraklasą, a kibice poprzez transparenty postanowili dobitnie pokazać, kto jest winny całościowej porażki.

Po przejęciu zespołu przez Jerzego Brzęczka fani liczyli, że zespół uniknie spadku i, tak jak w ostatnich latach, będzie kontynuował występy w Ekstraklasie. Tak się jednak nie stało.

26 lat na najwyższym szczeblu spędziła Wisła Kraków. Fani do tej pory nie mogą pogodzić się z porażką. Na pożegnalnym meczu ekipy spod Wawelu zawodnicy oraz władze klubu zostały chłodno powitane.

Zaczęło się od gwizdów podczas rozgrzewki. Co uważniejsi obserwatorzy mogli jednak dostrzec hasła skierowane do „Białej Gwiazdy” już wcześniej.

Jeden z transparentów brzmi następująco: „Drużyna z przypadku, zarząd, piłkarze = ojcowie spadku”. Na drugim przeczytaliśmy: „Zarządzie straciłeś kibiców zaufanie. Zrób porządek w swych strukturach i od zera pracuj na nie”.

Nim rozpoczęły się zawody, do kibiców wyszedł Jakub Błaszczykowski, najważniejszy z właścicieli oraz ciągle czynny gracz, chociaż obecnie kontuzjowany. Były reprezentant Polski wygłosił przeprosiny.

- Zdaję sobie z tego sprawę, że przyjdzie mi za to wszystko ponieść konsekwencje i pewnie tak będzie. Chciałem w moim imieniu bardzo serdecznie przeprosić za to, przez co musicie przechodzić. Jest mi z tym cholernie ciężko, ale zrobię wszystko. Wiem, że to nie brzmi dobrze teraz, wiem. Zrobię wszystko, żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Zdaję sobie naprawdę sprawę z tego, że… zajeba*em   – oświadczył Błaszczykowski.

Sekwencję zdarzeń można było przewidzieć. Znacznie wcześniej fani wylewali bowiem swoją frustrację w mediach społecznościowych.

Wisła Kraków po 33 kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 31 punktów.

***

Wisła Kraków podjęła decyzję w sprawie Jerzego Brzęczka

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy