Christian Eriksen reanimowany. Dramatyczne sceny na EURO 2020

Christian Eriksen reanimowany. Dramatyczne sceny na EURO 2020
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Do strasznych scen doszło w pierwszej połowie meczu fazy grupowej EURO 2020 pomiędzy Danią a Finlandią.

Reprezentacja Danii przebywała na połowie Finlandii. W kierunku Christiana Eriksena powędrowała piłka, ale zanim ten ją przyjął, upadł na murawę.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się ofensywnemu pomocnikowi. Szybko przybiegli do niego koledzy i sztab medyczny, który zaczął go reanimować.

Sytuacja wygląda dramatycznie. Eriksen został zasłonięty przez innych zawodników. Wielu z nich ma w oczach łzy.

Będziemy przekazywać nowe informacje w tej sprawie. Mecz jest cały czas przerwany.

AKTUALIZACJA: Zasłonięty Eriksen został zniesiony z boiska.

Christian Eriksen odzyskał przytomność

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy