Club Brugge przyjęło ofertę za Charlesa De Ketelaere. Belg spełnia marzenie

Club Brugge przyjęło ofertę za Charlesa De Ketelaere. Belg spełnia marzenie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | Matteo Moretto.

Club Brugge doszło do porozumienia z Milanem w sprawie warunków transferu Charlesa De Ketelaere - informują Sky Sport Italia i Matteo Moretto.

„Rossoneri” długo rozmawiali z Belgami na temat kwoty całej operacji, ale wreszcie przyszedł przełom.

Kiedy sam zawodnik zgodził się obniżyć pensję, a na biurko wpłynęła nowa oferta, Club Brugge postanowiło wyrazić zgodę na odejście 21-latka.

Matteo Moretto i Sky Sport Italia donoszą o zaakceptowaniu propozycji na poziomie 35 milionów euro plus bonusy. Stacja informuje, że w tej chwili dogadywane są ostatnie szczegóły dotyczące prowizji dla agentów.

Środkowy napastnik, prawoskrzydłowy lub ofensywny pomocnik podpisze kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku. Dzisiaj nie uczestniczył on w treningu i w związku z tym wkrótce powinien wyruszyć do Włoch w celu przejścia testów medycznych.

Charles De Ketelaere będzie drugim wzmocnieniem Milanu przed startem nowego sezonu. Na San Siro przybył także Divock Origi.

Jego dorobek z kampanii 2021/2022 to 49 meczów, 18 goli i 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy