Co z Karolem Świderskim? Agent uspokaja

Co z Karolem Świderskim? Agent uspokaja fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fakt

Reprezentacja Polski już we wtorek gra z Łotwą, a Mariusz Piekarski, agent Karola Świderskiego, przekazał najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia swojego klienta.

Przed biało-czerwonymi mecz towarzyski z Łotwą. Wiele osób zastanawiało się, czy po tym, co wydarzyło się w przerwie spotkania eliminacji do EURO 2024, Karol Świderski będzie do dyspozycji Michała Probierza.

Napastnik Charlotte FC w drodze do szatni zemdlał i osunął się na podłogę. Na całe szczęście szybko odzyskał przytomność, a do karetki zmierzał już o własnych siłach.

W ostatnim czasie 26-latek przechodził badania. Dziennikarze zgodnie podawali, że lekarze nie wykryli niczego niepokojącego.

Teraz przyszło potwierdzenie od agenta.

– Jest po badaniach i lekarze powiedzieli, że wszystkie wyniki są w porządku. Tak więcej jest przewidziany do składu na mecz z Łotwą. Sam Karol czuje się dobrze, więc mam nadzieję, że wtorek pokaże się kibicom na Narodowym – przekazał Mariusz Piekarski.

Zgrupowanie opuścił kontuzjowany Paweł Bochniewicz i chory Piotr Zieliński.

KADRA POLSKI NA ŁOTWĘ

Zawody zaplanowano na wtorkowy wieczór. Początek o godzinie 20:45.

Polacy nie uzyskali bezpośredniego awansu do Mistrzostw Europy, ale powalczą w barażach.

***

Z kim reprezentacja Polski zagra w barażach? Za te drużyny musimy trzymać kciuki

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy