Co z powrotem Jakuba Modera? Roberto de Zerbi uchylił rąbek tajemnicy

Co z powrotem Jakuba Modera? Roberto de Zerbi uchylił rąbek tajemnicy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Viaplay

Jakub Moder nadal dochodzi do siebie po poważnej kontuzji. Na temat stanu zdrowia Polaka wypowiedział się menedżer Roberto de Zerbi.

Jakub Moder ostatni mecz rozegrał w kwietniu 2022 roku. Od tamtej pory boryka się z kontuzją zerwania więzadeł krzyżowych. Między innymi dlatego stracił cały sezon, ale i mundial w Katarze.

Szczególnie absencja na imprezie czterolecia była bolesna.

Obecnie wychowanek Lecha Poznań jest w treningu, ale na razie próżno szukać go w kadrze meczowej Brightonu.

Na ten temat na antenie Viaplay wypowiedział się menedżer przedstawiciela Premier League Roberto de Zerbi.

- Jakub ostatecznie nie zagrał. Nie było go nigdy z nami. Nie jest w stanie, który pozwala na grę, dlatego nie mogę brać go pod uwagę - stwierdził.

- W przyszłym sezonie będziemy na niego czekać. Jesteśmy na to po prostu gotowi, bo mamy w tym przypadku do czynienia ze świetnym piłkarzem - dodał.

Jakub Moder łącznie rozegrał dla Brightonu 45 spotkań, a jego dorobek to dwie bramki oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy