Co z powrotem Jakuba Modera? Roberto de Zerbi uchylił rąbek tajemnicy

Co z powrotem Jakuba Modera? Roberto de Zerbi uchylił rąbek tajemnicy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Viaplay

Jakub Moder nadal dochodzi do siebie po poważnej kontuzji. Na temat stanu zdrowia Polaka wypowiedział się menedżer Roberto de Zerbi.

Jakub Moder ostatni mecz rozegrał w kwietniu 2022 roku. Od tamtej pory boryka się z kontuzją zerwania więzadeł krzyżowych. Między innymi dlatego stracił cały sezon, ale i mundial w Katarze.

Szczególnie absencja na imprezie czterolecia była bolesna.

Obecnie wychowanek Lecha Poznań jest w treningu, ale na razie próżno szukać go w kadrze meczowej Brightonu.

Na ten temat na antenie Viaplay wypowiedział się menedżer przedstawiciela Premier League Roberto de Zerbi.

- Jakub ostatecznie nie zagrał. Nie było go nigdy z nami. Nie jest w stanie, który pozwala na grę, dlatego nie mogę brać go pod uwagę - stwierdził.

- W przyszłym sezonie będziemy na niego czekać. Jesteśmy na to po prostu gotowi, bo mamy w tym przypadku do czynienia ze świetnym piłkarzem - dodał.

Jakub Moder łącznie rozegrał dla Brightonu 45 spotkań, a jego dorobek to dwie bramki oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy