Czwarty transfer Legii? Są rozmowy

Czwarty transfer Legii? Są rozmowy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Jak podaje portal Legia.net, działacze Legii Warszawa prowadzili w ostatnich dniach rozmowy w sprawie transferu obrońcy.

Chodzi o Miloša Kosanovicia, który w przeszłości był już łączony z przenosinami do Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że temat odżył.

Serb jest aktualnie zawodnikiem Standardu Liège. Belgowie chcieliby za niego około 1,5 milionów euro. Jak czytamy, włodarze Legii drogą negocjacji zbili nieco tę kwotę, ale na razie klub z Liège dalej oczekuje zbyt dużo. Niewykluczone jednak, że do końca okna transferowego coś w tej sprawie jeszcze ruszy.

Kosanović w poprzednim sezonie występował na zasadzie wypożyczenia w Göztepe. W tym czasie środkowy obrońca rozegrał 22 spotkania w tureckiej ekstraklasie, notując w nich trzy asysty.

W przeszłości 28-latek grał już w Ekstraklasie. W latach 2010-2014 reprezentował on barwy Cracovii. Na najwyższym polskim szczeblu uzbierał 54 występy, osiem trafień i trzy ostatnie podania, po czym przeniósł się do Mechelen.

Tego lata Legia przeprowadziła na razie trzy transfery, pozyskując Carlitosa, José Kanté oraz Mateusza Wieteskę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy