Dalbert opuszcza Inter. Trzecie wypożyczenie Brazylijczyka [OFICJALNIE]

Dalbert opuszcza Inter. Trzecie wypożyczenie Brazylijczyka [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cagliari

Dalbert przenosi się z Interu do Cagliari.

Na temat opuszczenia szeregów Interu przez Brazylijczyka spekulowało się od dawna. W środę zostało to potwierdzone. Dalbert został wypożyczony do Cagliari, gdzie spędzi cały sezon 2021/2022. W umowę między klubami została wpisana opcja wykupu.

W 2017 roku Inter zapłacił Nice za Dalberta nieco ponad 20 milionów euro. Po rozegraniu 26 spotkań w barwach mediolańskiej drużyny został wypożyczony do Fiorentiny. Następnie trafił na tej samej zasadzie do Rennes. We francuskiej ekipie spędził cały poprzedni sezon (zanotował 18 występów).

Kontrakt lewego obrońcy lub pomocnika z samym Interem jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Cagliari to szesnasty zespół ostatniego sezonu Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy