Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u

Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Dani Ramírez jest coraz bliższy przeprowadzki do Jagiellonii Białystok - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Ofensywny zawodnik jest obiektem pożądania wielu polskich zespołów rywalizujących na poziomie Ekstraklasy. Spośród nich do konkretnych działań związanych z pozyskaniem 27-letniego zawodnika przystąpił Lech Poznań.

Wiele jednak na to wskazuje, że „Kolejorz” będzie musiał obejść się smakiem, ponieważ jego oferta przedstawiona właścicielom ŁKS-u Łódź opiewająca na 300 tysięcy euro została przebita przez Jagiellonię Białystok.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że klub z Podlasia zaoferował pół miliona euro za hiszpańskiego piłkarza i dzięki temu wysunął się na czoło wyścigu. Dani Ramírez miałby zastąpić swojego rodaka Jesúsa Imaza, bo ten szykuje się z kolei do przeprowadzki do jednego z azjatyckich zespołów.

Skrzydłowy rozegrał 21 spotkań w trwającym sezonie dla beniaminka Ekstraklasy i strzelił w nich sześć bramek oraz zanotował cztery asysty.

Warto zaznaczyć w przypadku 27-latka, że ma on w umowie z ŁKS-em zapisaną klauzulę umożliwiającą mu opuszczenie zespołu po jego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego już latem jego kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku może zostać polubownie rozwiązany, jeżeli ekipa z Łodzi zakończyłaby ligowe zmagania w strefie spadkowej. Obecnie łódzki klub plasuje się na ostatniej szesnastej pozycji z dorobkiem zaledwie 14 zdobytych punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy