Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u

Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Dani Ramírez jest coraz bliższy przeprowadzki do Jagiellonii Białystok - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Ofensywny zawodnik jest obiektem pożądania wielu polskich zespołów rywalizujących na poziomie Ekstraklasy. Spośród nich do konkretnych działań związanych z pozyskaniem 27-letniego zawodnika przystąpił Lech Poznań.

Wiele jednak na to wskazuje, że „Kolejorz” będzie musiał obejść się smakiem, ponieważ jego oferta przedstawiona właścicielom ŁKS-u Łódź opiewająca na 300 tysięcy euro została przebita przez Jagiellonię Białystok.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że klub z Podlasia zaoferował pół miliona euro za hiszpańskiego piłkarza i dzięki temu wysunął się na czoło wyścigu. Dani Ramírez miałby zastąpić swojego rodaka Jesúsa Imaza, bo ten szykuje się z kolei do przeprowadzki do jednego z azjatyckich zespołów.

Skrzydłowy rozegrał 21 spotkań w trwającym sezonie dla beniaminka Ekstraklasy i strzelił w nich sześć bramek oraz zanotował cztery asysty.

Warto zaznaczyć w przypadku 27-latka, że ma on w umowie z ŁKS-em zapisaną klauzulę umożliwiającą mu opuszczenie zespołu po jego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego już latem jego kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku może zostać polubownie rozwiązany, jeżeli ekipa z Łodzi zakończyłaby ligowe zmagania w strefie spadkowej. Obecnie łódzki klub plasuje się na ostatniej szesnastej pozycji z dorobkiem zaledwie 14 zdobytych punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy