Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u

Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piotr Wołosik (Przegląd Sportowy)

Dani Ramírez jest coraz bliższy przeprowadzki do Jagiellonii Białystok - poinformował Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Ofensywny zawodnik jest obiektem pożądania wielu polskich zespołów rywalizujących na poziomie Ekstraklasy. Spośród nich do konkretnych działań związanych z pozyskaniem 27-letniego zawodnika przystąpił Lech Poznań.

Wiele jednak na to wskazuje, że „Kolejorz” będzie musiał obejść się smakiem, ponieważ jego oferta przedstawiona właścicielom ŁKS-u Łódź opiewająca na 300 tysięcy euro została przebita przez Jagiellonię Białystok.

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że klub z Podlasia zaoferował pół miliona euro za hiszpańskiego piłkarza i dzięki temu wysunął się na czoło wyścigu. Dani Ramírez miałby zastąpić swojego rodaka Jesúsa Imaza, bo ten szykuje się z kolei do przeprowadzki do jednego z azjatyckich zespołów.

Skrzydłowy rozegrał 21 spotkań w trwającym sezonie dla beniaminka Ekstraklasy i strzelił w nich sześć bramek oraz zanotował cztery asysty.

Warto zaznaczyć w przypadku 27-latka, że ma on w umowie z ŁKS-em zapisaną klauzulę umożliwiającą mu opuszczenie zespołu po jego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego już latem jego kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku może zostać polubownie rozwiązany, jeżeli ekipa z Łodzi zakończyłaby ligowe zmagania w strefie spadkowej. Obecnie łódzki klub plasuje się na ostatniej szesnastej pozycji z dorobkiem zaledwie 14 zdobytych punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy