Dawid Szwarga skomentował zwycięstwo Rakowa Częstochowa

Dawid Szwarga skomentował zwycięstwo Rakowa Częstochowa fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+ Sport

Raków Częstochowa pewnie pokonał Lecha Poznań (4-0), a po spotkaniu na temat postawy swoich podopiecznych wypowiedział się trener Dawid Szwarga.

Raków Częstochowa miał w tym sezonie walczyć o podwójną koronę, a zamiast tego przeciętnie rozpoczął zmagania w ramach Ekstraklasy. Ponadto w środku tygodnia przytrafiła się dotkliwa porażka w Pucharze Polski przeciwko Piastowi Gliwice.

Nad trenerem Dawidem Szwargą zaczęły zatem zbierać się czarne chmury, które prawdopodobnie rozgonił niedzielny mecz z Lechem Poznań.

Mistrz kraju pewnie, bo aż 4-0 uporał się z zespołem Mariusza Rumaka i wraca do gry o tytuł.

Zaraz po rywalizacji na temat boiskowych wydarzeń mówił wspomniany Szwarga.

- Dzisiaj byliśmy bardzo nastawieni do tego spotkania. Każdy zawodnik dał dużo, jeśli chodzi o intensywność gry. To samo tyczy się ataku. No i widzieliśmy wszyscy to samo - Raków zdominował Lecha.

- Byłoby idealnie, gdybyśmy odblokowali napastników. Trzeba jednak zwrócić uwagę na Ante Crnaca, bo bramki nie zdobył, ale to nasz najlepszy gracz na boisku - dodał.

Czy Raków będzie w stanie obronić w tym sezonie tytuł?

- Wynik to odpowiedź praktyczna, jeśli chodzi o naszą batalię o mistrzostwo Polski. Nic się nie zmienia, o to gramy - wyznał.

Następne starcie Rakowa już 9 marca. Wtedy zmierzy się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy