Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne

Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne fot. Bundesliga
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk I Fabrizio Romano

W poniedziałek upływa termin wyznaczony przez władze Borussii Dortmund Manchesterowi United w sprawie potencjalnego pozyskania Jadona Sancho.

Kilka źródeł informowało, że Borussia Dortmund wyznaczyła „Czerwonym Diabłom” deadline w sprawie transferu Sancho. Niemiecki klub dał do zrozumienia MU, że jeśli do 10 sierpnia, czyli dzisiaj, nie potwierdzi on, iż jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym, transakcji nie będzie.  

Jak napisał kilkanaście minut temu Christian Falk ze „Sport Bilda” na Twitterze: „Potwierdzone - Sancho jest w samolocie Borussii lecącym na obóz”. Biorąc to pod uwagę, do wielkiego transferu raczej nie dojdzie, a przynajmniej nie w tym oknie.  

„BVB i Manchester United prowadzą rozmowy od dwóch tygodni, ale nadal nie osiągnięto porozumienia. Warunki osobiste nigdy nie były problemem. Wszystko wciąż zależy od klubów” - poinformował Fabrizio Romano.  

Skoro kluby nie osiągnęły konsensusu do tej pory, ciężko wyobrazić sobie, by zrobiły to w ciągu kilkunastu godzin. Z drugiej strony - nie takie rzeczy miały już miejsce na rynku transferowym.  

Jednoznaczną odpowiedź na to, gdzie w nowym sezonie będzie grał Sancho, da pewnie Michael Zorc. Zdaniem Falka, dyrektor sportowy Borussii wypowie się dzisiaj na temat Anglika.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy