Dejan Lovren kuszony perspektywą wyjazdu z Rosji. Szykuje się wielki powrót

Dejan Lovren kuszony perspektywą wyjazdu z Rosji. Szykuje się wielki powrót fot. Maksim Konstantinov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Metaratings.ru

Dejan Lovren obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Chorwacji w Katarze, na którym otrzymał ofertę dołączenia do Dinama Zagrzeb - informuje Metaratings.ru.

Wobec napaści zbrojnej wojsk rosyjskich na Ukrainę FIFA dała piłkarzom z Priemjer-Ligi możliwość zawieszenia umów, by następnie mogli dokończyć sezon w innych w klubach. Lovren wciąż nie podjął decyzji w sprawie przyszłości.

Sternika Zenitu Sankt Petersburg oznajmił, że żaden z dziewięciu obcokrajowców nie wyraził chęci opuszczenia drużyny. Do 7 kwietnia sytuacja może jednak ulec zmianie.

Jak donosi Metaratings.ru, 32-letni kapitan „Piterców” otrzymał propozycję występów w rodzimym Dinamie Zagrzeb. Oferta pojawiła się podczas zgrupowania reprezentacji Chorwacji w Katarze.

Gdyby defensor postanowił kontynuować rozgrywki już w ojczyźnie, bylibyśmy świadkami jego powrotu do tego kraju po ponad 12 latach. W tym czasie bronił on barw Olympique’u Lyon, Southampton, Liverpoolu i wspomnianego Zenitu.

W trwającej kampanii Lovren wybiegał na boiska 19 razy.

Przedtem swój kontrakt definitywnie rozwiązał Jarosław Rakicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy