Dejan Lovren kuszony perspektywą wyjazdu z Rosji. Szykuje się wielki powrót

Dejan Lovren kuszony perspektywą wyjazdu z Rosji. Szykuje się wielki powrót fot. Maksim Konstantinov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Metaratings.ru

Dejan Lovren obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Chorwacji w Katarze, na którym otrzymał ofertę dołączenia do Dinama Zagrzeb - informuje Metaratings.ru.

Wobec napaści zbrojnej wojsk rosyjskich na Ukrainę FIFA dała piłkarzom z Priemjer-Ligi możliwość zawieszenia umów, by następnie mogli dokończyć sezon w innych w klubach. Lovren wciąż nie podjął decyzji w sprawie przyszłości.

Sternika Zenitu Sankt Petersburg oznajmił, że żaden z dziewięciu obcokrajowców nie wyraził chęci opuszczenia drużyny. Do 7 kwietnia sytuacja może jednak ulec zmianie.

Jak donosi Metaratings.ru, 32-letni kapitan „Piterców” otrzymał propozycję występów w rodzimym Dinamie Zagrzeb. Oferta pojawiła się podczas zgrupowania reprezentacji Chorwacji w Katarze.

Gdyby defensor postanowił kontynuować rozgrywki już w ojczyźnie, bylibyśmy świadkami jego powrotu do tego kraju po ponad 12 latach. W tym czasie bronił on barw Olympique’u Lyon, Southampton, Liverpoolu i wspomnianego Zenitu.

W trwającej kampanii Lovren wybiegał na boiska 19 razy.

Przedtem swój kontrakt definitywnie rozwiązał Jarosław Rakicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy