Dele Alli odnalazł się w Londynie

Dele Alli odnalazł się w Londynie fot. ANP/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dele Alli [Instagram]

Dele Alli wyraził zdziwienie stanowiskiem przedstawionym przez trenera Şenola Güneşa i zapewnił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że lada chwila pojawi się zgodnie z planem na treningach Beşiktaşu.

Szkoleniowiec tureckiego zespołu nie jest zachwycony formą prezentowaną przez wielokrotnego reprezentanta Anglii.

Z tego powodu przestał nie tylko na niego stawiać, ale także umieszczać go w kadrze meczowej ekipy ze Stambułu.

W tej sytuacji nic nie wskazuje na to, żeby Beşiktaş skorzystał z opcji definitywnego wykupu ofensywnego pomocnika z Evertonu po zakończeniu obecnego sezonu.

Sam Dele Alli nie zamierza również walczyć o zmianę tego stanu rzeczy, o czym mogły świadczyć słowa wypowiedziane przez trenera Şenola Güneşa o zniknięciu blisko 27-letniego zawodnika, z którym nikt z klubu nie może nawiązać kontaktu.

Zachowanie angielskiego piłkarza spotkało się momentalnie z falą krytyki ze strony fanów oraz wysłaniem mu masy wiadomości od różnych osób, czy wszystko jest z nim w porządku.

Ofensywny pomocnik zareagował na nie, wyrażając zdziwienie stanowiskiem szkoleniowca tureckiego zespołu oraz zapewniając, że jego dotychczasowa nieobecność została omówiona z władzami Beşiktaşu.

„Hej, chłopaki, właśnie otrzymałem mnóstwo wiadomości, więc chciałem coś wyjaśnić. Klub dał mi dzisiaj pozwolenie na wizytę u lekarza. Jutro wracam do normalnych treningów” - napisał na Instagramie Alli, który przebywa właśnie w Londynie.

Można założyć, że w ekipie ze Stambułu zawiodła komunikacja na najwyższych szczeblach lub zespół podjął nieudolną próbę wymuszenia skrócenia wypożyczenia zawodnika, niewywiązującego się z powierzonych mu obowiązków.

Anglik strzelił trzy gole w tym sezonie w piętnastu meczach. Do tego zdążył jeszcze zanotować dwa występy w Evertonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął do czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął do czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy