Dobre wieści w sprawie Jakuba Modera. W końcu

Dobre wieści w sprawie Jakuba Modera. W końcu fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Andy Naylor [Theathletic.com]

Brighton & Hove Albion zgłosiło Jakuba Modera do rozgrywek Premier League - informuje Andy Naylor z Theathletic.com.

Jakub Moder został piłkarzem Brighton & Hove Albion w 2020 roku, przenosząc się do niego z Lecha Poznań. Do pewnego momentu przygoda Polaka z „Mewami” układała się nieźle. Pomocnik zbierał coraz więcej minut w Premier League, notując w niej trzy asysty. Do tego trafił do siatki w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi.

Niestety w kwietniu 2022 roku 24-latek zerwał więzadło krzyżowe przednie. W lipcu obecnego Andy Naylor pisał, że zawodnik nie jest nawet blisko powrotu do gry.

„Jeśli chodzi o Jakuba, nadal się rehabilituje i na tym etapie nie chcielibyśmy określać czasu jego powrotu, ponieważ po tak poważnej kontuzji ważne jest, aby jego rehabilitacja nie była przyśpieszana” - brzmiało stanowisko Brighton.

- Po operacji były pewne komplikacje, które powodowały zrosty w stawie, dlatego musiał przejść drugi zabieg. To miało konsekwencje w dłuższej rehabilitacji - komentował z kolei sprawę lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski w programie „Piłkarski Salon” na kanale Meczyki.pl na Youtubie.

Teraz Naylor podał, że Moder został zgłoszony przez „Mewy” do gry w Premier League. Kiedy dokładnie będzie gotowy do powrotu? Tego nie wiadomo, ale to światełko w tunelu i bez wątpienia dobra informacja. Kolejna zmiana w kadrze byłaby możliwa dopiero zimą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy