Dobry występ Krychowiaka. Reprezentant Polski z golem i asystą [WIDEO]

Dobry występ Krychowiaka. Reprezentant Polski z golem i asystą [WIDEO] fot. FotoPyk

Grzegorz Krychowiak strzelił gola i zanotował asystę, ale jego Lokomotiw Moskwa uległ FK Chimki.

Czwartkowe popołudnie było momentem, w którym to na boiska wybiegły zespoły rywalizujące w ramach ligi rosyjskiej. Naprzeciw siebie stanęły jedenastki FK Chimki i Lokomotiwu Moskwa.

Faworytem tej potyczki byli goście, jednak ze zwycięstwa mogli cieszyć się świetnie dysponowani w ostatnich tygodniach gospodarze.

Pomimo porażki dobry występ zanotował Grzegorz Krychowiak. Polak w 15. minucie pokonał bramkarza rywali, by kilka chwil przed przerwą asystować przy trafieniu Murilo Cerqueiry.

Na niewiele się to jednak zdało, ponieważ spotkanie zakończyło się przegraną Lokomotiwu w stosunku 3-2.

Poza wspomnianym 30-latkiem, pełne zawody zanotował też inny reprezentant Polski, Maciej Rybus.