Dominik Nowak zostaje we Flocie

Dominik Nowak zostaje we Flocie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Głos Szczeciński

Zarząd Floty Świnoujście nie zwolnił trenera Dominika Nowaka, o czym informował wczoraj "Przegląd Sportowy".

- Pragnę zdementować tę informację. Nie wiem, po co ktoś nakręca nieprawdziwe tematy związane z klubem - powiedział dla "Głosu Szczecińskiego" Jarosław Dunajko, dyrektor sportowy Floty.

Flota walczy o awans do Ekstraklasy, jednak w ostatnim czasie spisuje się fatalnie - przegrała pięć ostatnich spotkań. Najbliższa okazja do rehabilitacji już w niedzielę, gdy do Świnoujścia przyjedzie Miedź Legnica.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy