Dwaj skrzydłowi celem Sevilli

Dwaj skrzydłowi celem Sevilli
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: AS

Dyrektor sportowy Sevilli, Monchi, ujawnił, że Gaël Kakuta i Jewhen Konoplanka znajdują się na zakupowej liście.

W przypadku 23-letniego Kakuty negocjacje przebiegają bardzo dobrze. Francuz, który zeszły sezon spędził w Rayo Vallecano, już niebawem powinien złożyć podpis na umowie. Rozmowy z Chelsea, pełnoprawnym opiekunem zawodnika, jak i skrzydłowym są w zaawansowanej fazie i wszystko wskazuje na to, że latem dołączy do ekipy Unaia Emery'ego.

Mniej optymistycznie przedstawia się obraz w przypadku pomocnika Dnipro. Zawodnik, który miał okazję się zmierzyć z Sevillą w ostatnim finale Ligi Europy, jest rozchwytywany również przez inne zespoły ze Starego Kontynentu. Z drugiej strony możliwość gry w Lidze Mistrzów i regularna gra w pierwszej jedenastce mogą być przekonującymi argumentami za przeprowadzką do Andaluzji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy