EA Sports FC 24: 16 najlepszych piłkarzy w grze

EA Sports FC 24: 16 najlepszych piłkarzy w grze fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports w związku ze zbliżającą się premierą gry EA Sports FC 24 odsłania karty. Poznaliśmy 16 najlepszych zawodników. Zgodnie z zapowiedziami, w czołówce pozostał Robert Lewandowski, jednak to nie on otwiera zestawienie.

Po latach obecności z nazwy popularnej gry zniknąć musiało słowo „FIFA”. Wszystko przez to, że EA Sports nie dogadało się z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej,

Twórcy się nie załamali i mając w zanadrzu licencję na poszczególne ligi, umowy indywidualne z klubami czy samymi piłkarzami, postanowili kontynuować działalność na rynku gier piłkarskich.

W ten sposób powstało EA Sports FC. Pierwsze wydanie ukaże się już 29 września.

Zważywszy na ten fakt, Amerykanie postanowili ujawnić informacje, na które wszyscy najmocniej czekali.

Dzięki uprzejmości producenta znamy najlepszych piłkarzy w EA Sports FC 24.

Względem FIFA 23 tron na rzecz Kyliana Mbappé stracił Karim Benzema, który otrzymał ogólną ocenę 91. Tuż za nim z identycznym wynikiem znaleźli się Erling Braut Haaland oraz Kevin De Bruyne.

Następne miejsca już z oceną 90 zajmują Lionel Messi, wspomniany Benzema, Thibaut Courtois, Harry Kane i Robert Lewandowski.

Polak ponownie utrzymuje się zatem w czołówce topowych zawodników w wirtualnej rozgrywce.

***

EA Sports FC 24 - najlepsi piłkarze w grze:

1. Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain) – overall 91;

2. Erling Haaland (Manchester City) – 91;

3. Kevin De Bruyne (Manchester City) – 91;

4. Lionel Messi (Inter Miami) – 90;

5. Karim Benzema (Al-Ittihad) – 90;

6. Thibaut Courtois (Real Madryt) – 90;

7. Harry Kane (Bayern Monachium) – 90;

8. Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 90;

9. Mohamed Salah (Liverpool) – 89;

10. Rúben Dias (Manchester City) – 89;

11. Vinícius Júnior (Real Madryt) – 89;

12. Rodri (Manchester City) – 89;

13. Neymar (Al-Hilal) – 89;

14. Marc-André ter Stegen (FC Barcelona) – 89;

15. Virgil van Dijk (Liverpool) – 89;

16. Alisson (Liverpool) – 89.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy