Ekstraklasa: José Kanté kopnął koszulkę Legii [WIDEO]

2020-06-21 16:24:59; Aktualizacja: 4 lata temu
Mateusz Michałek Źródło: Kuba Majewski I Twitter

José Kanté nie ukrywał zdenerwowania po odniesieniu kontuzji w meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław.

29-letni napastnik znalazł się w wyjściowym składzie Legii na niedzielne spotkanie. Udział w nim zakończył jednak w 30. minucie. Kanté, który niedawno borykał się już z problemami zdrowotnymi, doznał kontuzji mięśniowej i nie był w stanie kontynuować gry. Jego miejsce na murawie zajął Tomáš Pekhart.

Kanté nie krył rozgoryczenia faktem, iż musiał zejść z boiska. W drodze do szatni napastnik zdjął koszulkę i kopnął ją. Zachowanie atakującego nie spodobało się wielu kibicom Legii.

Można przypuszczać, że wkrótce 29-latek odniesie się do całej sytuacji.

Do przerwy Legia prowadzi ze Śląskiem 1:0. W 35. minucie do siatki trafił Walerian Gwilia, który pokonał Matúša Putnocký’ego strzałem z kilku metrów.