Ekstraklasa: Składy na derby Krakowa. Wisła z debiutującym trenerem Hyballą

Ekstraklasa: Składy na derby Krakowa. Wisła z debiutującym trenerem Hyballą
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Cracovia | Wisła Kraków

O 20:30 w Ekstraklasie dojdzie do meczu Cracovii z Wisłą Kraków, a jednocześnie kolejnego pojedynku trenerów - Michała Probierza z Peterem Hyballą.

Ten drugi szkoleniowiec, z korzeniami w Niemczech i Holandii, derbami Krakowa debiutuje w polskiej lidze. Zatrudniono go bowiem w środę w miejsce zwolnionego wcześniej Artura Skowronka.

Z Probierzem mierzył się jeszcze w kwalifikacjach Ligi Europy, gdy prowadził DAC Dunajská Streda.

***

ZOBACZ TEŻ: Sylwetka Petera Hyballi.

***

Krakowskie kluby są sąsiadami z tabeli. O dwa punkty więcej na koncie posiada Cracovia, która zajmuje jedenastą pozycję w tabeli Ekstraklasy.

Transmisję z meczu przeprowadzi CANAL+ Sport.

CRACOVIA:
Niemczycki; Rapa, Szymonowicz, Marquez Alvarez, Siplak, Loshaj, Sadiković, Fiolić, Hanca, Van Amersfort, Rivaldo Junior.

Ławka:
Wilk, Lusiusz, Dimun, Thiago, Piszczek, Zaucha, Ferraresso, Gardawski, Vestenicky.

WISŁA KRAKÓW:
Lis; Sadlok, Mehremić, Frydrych, Szot, Żukow, Kuveljić, Plewka, Yeboah, Brown Forbes, Jean Carlos.

Ławka:
Buchalik, Basha, Mak, Boguski, Beqiraj, Hoyo-Kowalski, Gruszkowski, Abramowicz, Savić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy