Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze | Zagłębie Lubin

Poznaliśmy zestawienia, jakie do gry desygnowali szkoleniowcy Górnika Zabrze - Zagłębia Lubin.

W Zabrzu dojdzie w sobotnie popołudnie do meczu ekip, które w tym sezonie radzą sobie w kratkę. Mowa o miejscowym Górniku i Zagłębiu Lubin.

Na potwierdzenie tej tezy można dodać, że są to odpowiednio dwunasty i jedenasty zespół Ekstraklasy, a w ligowej tabeli dzielą je raptem dwa punkty. Ewentualny zwycięzca może przybliżyć się do górnej połowy stawki.

Patrząc na ostatni mecz obu tych drużyn, należy spodziewać się gradu bramek. Kiedy bowiem grano w marcu, „Miedziowi” okazali się lepsi rezultatem 5-3.

Jak będzie dziś? Początek punktualnie o 17:30. Transmisję zaplanował Canal+Sport.

Składy na Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin:

Górnik  Zabrze:

Sandomierski, Wiśniewski, Janicki, Gryszkiewicz, Dadok, Kubica, Manneh, Janża, Nowak, Jimenez, Podolski.

Ławka: Bielica, Cholewiak, Pawłowski, Toshevski, Sanogo, Jules Mvondo, Dziedzic, Bainović, Szymański.

Zagłębie Lubin:

Hładun, Chodyna, Kruk, Pantić, Soler, Poręba, Zhigulev, Starzyński, Szysz, Zivec, Zajic.

Ławka: Weirauch, Lepczyński, Kłudka, Żubrowski, Pakulski, Kusztal, Pieńko, Sławiński, Podoliński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy