Ekstraklasa: Składy na mecz Górnik Zabrze - Widzew Łódź [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na mecz Górnik Zabrze - Widzew Łódź [OFICJALNIE]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Górnik Zabrze

Poznaliśmy składy na mecz 15. kolejki Ektraklasy, w której Górnik Zabrze podejmie Widzew Łódź. Goście liczą na kontynuację dobrej serii.

Beniaminek z Łodzi to bezsprzecznie jedna z największych niespodzianek tego sezonu. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia, ku zaskoczeniu większości, notują świetne wyniki, które wywindowały ich na szczytowe pozycje w tabeli - obecnie okupują drugą lokatę.

Do dzisiejszego wyjazdowego starcia ze śląską ekipą podchodzą niesieni sześciomeczową serią bez porażki.

Sytuacja w Zabrzu klaruje się w mniej ciepłych kolorach. Lukas Podolski i spółka nie potrafią odnieść zwycięstwa od czterech kolejek, przez co okupują obecnie 14, pozycję w ligowej stawce. Od strefy spadkowej „Górników” dzielą zaledwie dwa „oczka”.

Początek rywalizacji na Arena Zabrze o godzinie 20:30. Transmisję zapewnią Canal + 4K Ultra, Canal + Sport 3 i Canal + Sport.

***

Składy na mecz Górnik Zabrze - Widzew Łódź:

Górnik Zabrze:

Bielica - Szcześniak, Bergstrom, Jensen - Wojtuszek, Jules, Pacheco, Janza - Włodarczyk, Podolski, Okunuki.

Ławka:

Broll, Cholewiak, Dadok, Kamber, Marosa, Olkowski, Szymański, Vrhovec.

Widzew Łódź:

Ravas – Stępiński, Szota, Kreuzriegler – Zieliński, Hanousek, Kun, Milos – Terpiłowski, Pawłowski – Sanchez,

Ławka:

Litwinienko – Czorbadżijski, Żyro, Danielak, Lipski, Shehu, Letniowski, Normann Hansen, Zjawiński

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy