Ekstraklasa: Składy na mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa. Debiuty po obydwu stronach [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa. Debiuty po obydwu stronach [OFICJALNIE]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Legia Warszawa | Raków Częstochowa

Poznaliśmy składy na mecz w ramach 28. kolejki Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa zmierzy się z Legią Warszawa.

Los chciał, że Gonçalo Feio zadebiutuje na stanowisku pierwszego trenera Legii Warszawa w meczu z Rakowem Częstochowa. To właśnie w klubie spod Jasnej Góry przepracował dwa lata w roli asystenta Marka Papszuna.

Szeregi mistrza Polski opuścił, a jakże, w burzliwej atmosferze. 

Feio zadebiutuje w meczu wielkiej rangi. Obydwa zespoły mają po 45 punktów i równie spore ambicje. Trudno przewidzieć faworyta dzisiejszej konfrontacji, aczkolwiek to „Medaliki” na zwycięstwo w lidze czekają równo miesiąc - Legia zanotowała w tym czasie dwa zwycięstwa i remis.

Dawid Szwarga postanowił zaryzykować. Między słupkami postawił na absolutnego debiutanta - Muhameda Šahinovicia.

Początek spotkania przy Limanowskiego o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna na kanałach Canal+ 4K Ultra oraz Canal+ Sport 3.

***

Składy na mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa:

Raków:

Šahinović - Racovițan, Arsenić, Svarnas - Tudor, Kochergin, Papanikolaou, Jean Carlos - Drachal, Yeboah - Crnac.

Ławka:

Bieszczad, Berggren, Lederman, A. Kovačević, Myszor, Baráth, Otieno, Nowak, Rodin.

Legia:

Hładun - Pankov, Augustyniak, Kapuadi - Wszołek, Elitim, Kapustka, Kun - Josue, Pekhart, Gual 

Ławka:

Tobiasz, Zyba, Dias, Celhaka, Ziółkowski, Morishita, Rejczyk, Rosołek, Jędrzejczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy