Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radomiak Radom | Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Poznaliśmy składy, jakie do gry desygnowali trenerzy Radomiaka Radom i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Po piątkowych emocjach w sobotę rozegrane zostaną kolejne cztery mecze w ramach dziesiątej kolejki Ekstraklasy. Na pierwszy ogień idzie starcia Radomiaka Radom i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Patrząc na tabelę, faworytem dzisiejszej potyczki są gospodarze, którzy plasują się na dziesiątym miejscu. Zespół Mariusza Lewandowskiego jest natomiast siedemnasty.

Jak będzie dziś. Przekonamy się już za niecałą godzinę. Początek starcia o 12:30, a transmisję przeprowadzi Canal+Sport.

Składy na Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:

Radomiak: Majchrowicz, Kaput, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Leandro, Nascimento, Karwot, Radecki, Machado, Maurides.
Ławka: Kochalski, Bodzioch, Świdzikowski, Matos, Nowakowski, Rhuan, Kozak, Sokół, Angielski.

Termalica: Budziłek, Tekijaski, Bezpalec, Wasilewski, Kukułowicz, Terpiłowski, Hubinek, Gergel, Wlazło, Pek, Mesanović.
Ławka: Loska, Stefanik, Śpiewak, Radwański, Hlousek, Modelski, Zeman, Putivtsev, Bonecki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy