Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa | Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Poznaliśmy składy desygnowane do gry przez szkoleniowców Rakowa Częstochowa i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza na mecz Ekstraklasy.

Sobota to dzień, w którym kontynuowane będą mecze w ramach dwunastej kolejki Ekstraklasy. Na pierwszy ogień idzie Częstochowa i starcie Rakowa z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Patrząc na dotychczasowe poczynania obu tych ekip, faworytem są gospodarze, którzy w razie porażki mogą stracić kontakt z liderującym Lechem Poznań. Trzeba jednak zaznaczyć, że podopieczni Marka Papszuna mają mecz zaległy.

Beniaminek jest natomiast obecnie szesnasty i do miejsca gwarantującego utrzymanie brakuje mu dwóch punktów. Każda zdobycz będzie zatem na wagę złota.

Początek starcia punktualnie o 12:30. Transmisję można śledzić za pośrednictwem Canal+Sport.

Składy na Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:

Raków Częstochowa:

Kovacević, Petrasek, Arsenić, Niewulis, Tudor, Poletanović, Gwilia, Lederman, Kun, Ivi, Gutkovskis.

Ławka: Trelowski, Rundić, Szelągowski, Długosz, Papanikolaou, Sturgeon, Wdowiak, Guedes, Arak.

Termalica Nieciecza:

Loska, Grabowski, Tekijaski, Bezpalec, Wasilewski, Grzybek, Bonecki, Hubinek, Wlazło, Zeman, Śpiewak.

Ławka: Budziłek, Gergel, Stefanik, Radwański, Mesanović, Hlousek, Terpiłowski, Kukułowicz, Biedrzycki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy