Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Mecz opóźniony [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Mecz opóźniony [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź Jagiellonia Białystok

Poznaliśmy składy na mecz Ekstraklasy, w którym Widzew Łódź podejmie Jagiellonię Białystok.

W pierwszym piątkowym spotkaniu Ekstraklasy Wisła Płock miała zmierzyć się z Wartą Poznań. Mecz został odwołany ze względu na złe warunki pogodowe. Rozegranie starcia Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok również stało pod znakiem zapytania, ale finalnie podjęto decyzję o tym, że się odbędzie. Przesunęła się tylko godzina - z 20:30 na 21:00. Ma to pomóc lepiej przygotować murawę.

Widzew podchodzi do tego spotkania jako trzeci zespół w tabeli. W poprzedni weekend zremisował on z Pogonią Szczecin 3:3. Jagiellonia, która podzieliła się punktami z Piastem Gliwice (1:1:), jest dopiero piętnasta.

Transmisja w Canal+ Sport.

WIDZEW ŁÓDŹ: Ravas; Milos, Żyro, Szota, Stępiński, Nunes, Letniowski, Hanousek, Terpiłowski, Pawłowski, Zjawiński.
Ławka: Wrąbel, Czorbadżijski, Shehu, Ciganiks, Sypek, Kun, Zieliński, Kreuzriegler, Normann.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Alomerović; Kupisz, Puerto, Skrzypczak, Nastić, Romanczuk, Pospisil, Camara, Prikryl, Gual, Bortniczuk.
Ławka: Abramowicz, Stojinović, Nene, Bida, Imaz, Sacek, Olszewski, Wdowik, Lewicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy