Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Płock | Zagłębie Lubin

Trenerzy Wisły Płock i Zagłębia Lubin odkryli karty przed niedzielnym meczem.

W niedzielne popołudnie po raz ostatni na boisko wybiegną piłkarze Ekstraklasy. To właśnie dziś zwieńczony zostanie sezon 2020/2021.

Dojdzie tego dnia do wielu ciekawych potyczek. Jedna z nich odbędzie się w Płocku, gdzie tamtejsza Wisła przetestuje Zagłębie Lubin.

Pierwsza z tych ekip zapewniła już sobie utrzymanie i może podejść do tego starcia spokojnie. Goście natomiast walczą o awans do europejskich pucharów.

Początek starcia o godzinie 17:30. Mecz będzie można śledzić w Canal+Sport przy okazji Multiligi.

Składy na Wisła Płock - Zagłębie Lubin:

Wisła: Gradecki, Vallo, Rzeźniczak, Uryga, Tomasik, Lagator, Rasak, Szwoch, Wolski, Kocyła, Tuszyński.
Ławka: Kamiński, Michalski, Sielewski, Merebashvili, Pyrdoł, Zynek, Susnjara, Cabezali, Gerbowski.

Zagłębie: Hładun, Chodyna, Oko, Crnomarković, Balić, Żubrowski, Poręba, Starzyński, Szysz, Drazić, Podliński.
Ławka: Forenc, Bartolewski, Bednarczyk, Wójcicki, Posmyk, Bashkirov, Łakomy, Ratajczyk, Mraz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy