Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin I Wisła Kraków

Znamy składy na spotkanie Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie Wisłę Kraków.

Lubinianie plasują się aktualnie na ósmym miejscu w tabeli ligowej. Wisła jest dwunasta. Zespoły dzieli siedem punktów.

Grafika prezentująca skład „Białej Gwiazdy” sugeruje, że Peter Hyballa zdecydował się grać trójką z tyłu. Stworzą ją Maciej Sadlok, Souleymane Kone i Łukasz Burliga. Rolę wahadłowych mają pełnić Piotr Starzyński i Dawid Szot.

Początek o 18:00.

ZAGŁĘBIE LUBIN: Hładun; Chodyna, Kruk, Crnomarković, Balić, Żubrowski, Baszkirow, F. Starzyński, Szysz, Drazić, Podliński.
Ławka: Forenc, Simić, Jończy, Wójcicki, Bartolewski, Łakomy, Ratajczyk, Stoch, Mraz.

WISŁA KRAKÓW: Lis; P. Starzyński, Sadlok, Kone, Burliga, Szot, Kuveljić, Żukow, Savić, Yeboah, Brown Forbes.
Ławka: Broda, Boguski, Hoyo-Kowalski, Błaszczykowski, Szota, Gruszkowski, Mawutor, Buksa, Medved.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy