Ekstraklasa: Stawowy wraca do pracy z seniorami. ŁKS Łódź potwierdził jego zatrudnienie [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Stawowy wraca do pracy z seniorami. ŁKS Łódź potwierdził jego zatrudnienie [OFICJALNIE] fot. ŁKS Łódź
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź powierzył obowiązki pierwszego trenera zespołu Wojciechowi Stawowemu.

Polak przez pięć ostatnich lat pełnił rolę dyrektora sportowego Escoli Varsovi, czyli warszawskiej akademii młodzieżowej funkcjonującej pod patronatem Barcelony. 54-latek w przeszłości jednak spełniał się również jako trener takich klubów jak Cracovia, Arka Gdynia czy Widzew Łódź. Mając zatem na uwadze jego ostatnie miejsce pracy w zawodzie szkoleniowca, jego wybór można nazwać lekko kontrowersyjnym.

Stawowy z „Rycerzami Wiosny” podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. Na taki sam okres czasu zawarte zostało porozumienie z zaledwie 24-letnim Rolandem Thomasem, nowym asystentem szkoleniowca, który także miał okazję pracować w Varsovii, gdzie opiekował się sekcjami młodzieżowymi oraz zespołem seniorskim.

Wspomniany duet, który w ŁKS-ie Łódź zajmuje miejsce Kazimierza Moskala i Macieja Musiała, w najbliższych tygodniach będzie miał za zadanie nie spaść z Ekstraklasy. Po 26 kolejkach klub zajmuje ostatniej miejsce w tabeli i do opuszczenia strefy spadkowej potrzebuje aż dwunastu punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy