Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji

Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji fot. Bildbyran / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ekstraklasa

Telewizja Polska pokaże spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom a Lechem Poznań.

W 25 rozegranych do tej pory meczach Lech Poznań zdobył 43 punkty, co daje mu trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Radomiak Radom zgromadził 32 „oczka” i jest dziewiąty. W 29. kolejce dojdzie do starcia pomiędzy tymi drużynami.

Mecz odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia, start o 19:00. Transmisję z niego przeprowadzi Telewizja Polska, która co kolejkę pokazuje jedno spotkanie z najwyższego rodzimego szczebla.

Tym samym Lech zagości na jej antenie dwa razy z rzędu. W 28. kolejce dojdzie do tego przy okazji klasyku z Legią Warszawa.
Wcześniej TVP pokaże dwa spotkania Rakowa Częstochowa. Lider tabeli najpierw zmierzy się na wyjeździe z Legią, a następnie z Radomiakiem.

Plan transmisji meczów Ekstraklasy w Telewizji Polskiej:

26. kolejka: Legia Warszawa – Raków Częstochowa (sobota, 1 kwietnia o godz. 17:30);
27. kolejka: Radomiak Radom – Raków Częstochowa (poniedziałek, 10 kwietnia o godz. 17:30);
28. kolejka: Legia Warszawa – Lech Poznań (niedziela, 16 kwietnia o godz. 17:30);
29. kolejka: Radomiak Radom – Lech Poznań (poniedziałek, 24 kwietnia, o godz. 19:00).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy