El Shaarawy w Romie

El Shaarawy w Romie
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: El Shaarawy

Stephan El Shaarawy przenosi się do Romy.

Reprezentant Włoch wylądował już w Rzymie, gdzie zagra na zasadzie półrocznego wypożyczenia z AC Milan, który otrzyma z tytułu transakcji dwa miliony euro. Poza tym w umowie zawarto klauzulę wykupu, opiewającą na 11-13 milionów, ulegająca aktywacji po rozegraniu przez niego pięciu meczów w barwach "Giallorossich"

Ostatnie pół roku El Shaarawy spędził w AS Monaco, które jednak nie wykorzystało możliwości pozyskania jego karty zawodniczej, odsuwając 23-latka od składu. Bilans skrzydłowego w księstwie zamyka się więc na 24 meczach, trzech bramach i jednej asyście.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy