EURO 2020: Mário Fernandes z podejrzeniem urazu odcinka piersiowego kręgosłupa

EURO 2020: Mário Fernandes z podejrzeniem urazu odcinka piersiowego kręgosłupa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sports.ru

Mário Fernandes doznał kontuzji w trakcie meczu fazy grupowej EURO 2020 pomiędzy Finlandią a Rosją.

Urodzony w Brazylii 30-letni prawy obrońca rozpoczął środowy mecz w podstawowym składzie reprezentacji Rosji. Udział w nim zakończył jednak jeszcze przed upływem pół godziny gry. Zawodnik ucierpiał w pojedynku powietrznym z Danielem O'Shaughnessy’m i ze sporej wysokości z dużym impetem upadł na plecy. Wyglądało to naprawdę boleśnie.

Fernandesem zajęły się służby medyczne, które założyły mu kołnierz ortopedyczny i na noszach zniosły z murawy.

Na szczegółowe informacje na jego temat trzeba będzie trochę poczekać, ale jak pisze na razie Sports.ru: „U Mario podejrzewa się uraz odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie został przewieziony na badania do jednego ze szpitali w Petersburgu”.

Rosja wygrała z Finlandią 1:0 po ładnym golu Aleksieja Miranczuka i obecnie ma na koncie trzy punkty w tabeli grupy B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy