EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO]

EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Michael Wagner

Kibice zgromadzeni na stadionie w Kopenhadze wybuchli radością, gdy zostali poinformowani, że Christian Eriksen odzyskał przytomność.

Ofensywny pomocnik reprezentacji Danii upadł na murawę pod koniec pierwszej połowy meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy z Finlandią. 29-latek był reanimowany. Na szczęście odzyskał przytomność.

Piłkarze z Danii i Finlandii wznowili mecz, ale jeszcze przed tym kibice zgromadzeni na stadionie w Kopenhadze, prawdopodobnie tuż po tym, jak spiker przekazał im dobre wieści na temat Eriksena, zaczęli intonować jego imię i nazwisko. Sympatycy z Finlandii krzyczeli „Christian”, a Duńczycy odpowiadali - „Eriksen”.

Duńczycy odśpiewali również swój hymn.

Jeśli chodzi o wynik wznowionego meczu, cały czas utrzymuje się bezbramkowy remis.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy