EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO]

EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Węgier objęła prowadzenie w meczu grupy F Mistrzostw Europy z Francją.

Węgrzy podeszli do starcia z aktualnymi mistrzami świata po porażce w pierwszym meczu z Portugalią 0:3. Francuzi z kolei pokonali Niemców 1:0.

Do 45. minuty spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Świetną okazję zmarnował chociażby Karim Benzema, który spudłował z dziesięciu metrów, nie będąc atakowanym przez żadnego z rywali.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy stadion w Budapeszcie eksplodował z radości. Wszystko za sprawą Attili Fioli. 31-latek otrzymał piłkę od Rolanda Sallaia, wbiegł z nią w pole karne i pewnym uderzeniem pokonał stojącego między słupkami Hugo Llorisa.

Właśnie rozpoczęła się druga połowa spotkania. Za kilkadziesiąt minut okaże się, czy Węgrzy zdołają dowieźć prowadzenie do końca.

AKTUALIZACJA: Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

<

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy