Everton nie zamyka kasy. Abdoulaye Doucouré jego kolejnym celem transferowym

Everton nie zamyka kasy. Abdoulaye Doucouré jego kolejnym celem transferowym
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

Abdoulaye Doucouré znajduje się w kręgu zainteresowań Evertonu.

Klub z Goodison Park wydał już w trwającym okienku transferowym blisko 90 milionów euro na pozyskanie pięciu zawodników (Moise Kean - 27,5 miliona euro + 2,5 miliona euro bonusów, André Gomes - 25 milionów euro, Jean-Philippe Gbamin - 27,5 miliona euro, Fabian Delph - 9,5 miliona euro i Jonas Lössl - wolny transfer) i wiele na to wskazuje, że wkrótce spróbuje dokonać największego zakupu przed rozpoczęciem rozgrywek Premier League.

„RMC Sport” poinformowało, że przedstawiciele „The Toffees” obrali za swój kolejny cel Abdoulaye'a Doucouré'a i mieli już nawet złożyć pierwszą ofertę za środkowego pomocnika opiewającą na 32 miliony funtów (ok. 35 milionów euro).

Ich propozycja miała się jednak nie spotkać z aprobatą władz Watfordu, którzy nie przejawiają chęci do sprzedaży jednego ze swoich najlepszych zawodników tuż przed rozpoczęciem sezonu i jednoczesnym zamknięciem letniego okienka transferowego.

Mimo to Everton będzie do samego końca walczył o zakontraktowanie 25-letniego piłkarza, który nie tak dawno znajdował się pod ścisłą obserwacją wysłanników PSG, Tottenhamu oraz Chelsea. Żadna z tych ekip nie zdecydowała się podjąć w minionych miesiącach konkretnych kroków zmierzających do zakontraktowania byłego młodzieżowego reprezentanta Francji.

Abdoulaye Doucouré strzelił pięć bramek oraz zanotował sześć asyst w 40 rozegranych meczach dla Watfordu w poprzednich rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy