Fabrizio Romano potwierdza gargantuiczną ofertę dla Cristiano Ronaldo

Fabrizio Romano potwierdza gargantuiczną ofertę dla Cristiano Ronaldo fot. Mark D Fuller/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Cristiano Ronaldo otrzymał lukratywną propozycję nawiązania współpracy z Al-Nassr po zakończeniu Mistrzostw Świata - przekonuje Fabrizio Romano.

Reprezentant Portugalii rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Manchesterem United niedługo po udzieleniu kontrowersyjnego wywiadu, w którym skrytykował władze „Czerwonych Diabłów” oraz menedżera Erika ten Haga.

W ten sposób 37-letni zawodnik wylądował po raz pierwszy w karierze na piłkarskim bezrobociu i na obecną chwilę wierzy głęboko w to, że po zakończeniu mundialu w Katarze uda mu się powrócić do rywalizacji na profesjonalnym poziomie.

Cristiano Ronaldo nie śpieszy się na razie z podjęciem jakiejkolwiek decyzji odnośnie obrania nowego kierunku, ponieważ skupia się całkowicie na Mistrzostwach Świata.

Ten fakt nie przeszkadza jednak różnym zespołom prowadzić mniej lub bardziej konkretnych działań zmierzających do jego pozyskania.

O takim stanie rzeczy poinformował między innymi Fabrizio Romano, który uważa, że doświadczony napastnik otrzymał formalną propozycję nawiązania współpracy z Al-Nassr.

Klub z Arabii Saudyjskiej wyraził gotowość do związania się z Portugalczykiem do zakończenia sezonu 2024/2025 z łączną pulą zarobków sięgającą aż 200 milionów euro na rok.

Znaczącą część wynagrodzenia 37-latka pokrywałyby umowy sponsorskie, co nie daje gwarancji osiągnięcia porozumienia odnośnie wykorzystania wizerunku piłkarza.

Romano podkreśla, że wbrew sugestiom „Marki”, nic nie zostało podpisane lub postanowione.

Jeżeli Cristiano Ronaldo zdecydowałby się skorzystać z okazji, wskoczyłby na drugie miejsce w klasyfikacji najlepiej opłacanych piłkarzy za Kyliana Mbappé, który na mocy niedawno podpisanego kontraktu z PSG inkasuje rzekomo aż 210 milionów euro na sezon.

I znacząco przebiłby wyczyn Lionela Messiego, zgarniającego swego czasu w Barcelonie aż 120 milionów euro wraz z bonusami za rok gry w „Dumie Katalonii”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy