Fabrizio Romano potwierdza gargantuiczną ofertę dla Cristiano Ronaldo

Fabrizio Romano potwierdza gargantuiczną ofertę dla Cristiano Ronaldo fot. Mark D Fuller/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Cristiano Ronaldo otrzymał lukratywną propozycję nawiązania współpracy z Al-Nassr po zakończeniu Mistrzostw Świata - przekonuje Fabrizio Romano.

Reprezentant Portugalii rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Manchesterem United niedługo po udzieleniu kontrowersyjnego wywiadu, w którym skrytykował władze „Czerwonych Diabłów” oraz menedżera Erika ten Haga.

W ten sposób 37-letni zawodnik wylądował po raz pierwszy w karierze na piłkarskim bezrobociu i na obecną chwilę wierzy głęboko w to, że po zakończeniu mundialu w Katarze uda mu się powrócić do rywalizacji na profesjonalnym poziomie.

Cristiano Ronaldo nie śpieszy się na razie z podjęciem jakiejkolwiek decyzji odnośnie obrania nowego kierunku, ponieważ skupia się całkowicie na Mistrzostwach Świata.

Ten fakt nie przeszkadza jednak różnym zespołom prowadzić mniej lub bardziej konkretnych działań zmierzających do jego pozyskania.

O takim stanie rzeczy poinformował między innymi Fabrizio Romano, który uważa, że doświadczony napastnik otrzymał formalną propozycję nawiązania współpracy z Al-Nassr.

Klub z Arabii Saudyjskiej wyraził gotowość do związania się z Portugalczykiem do zakończenia sezonu 2024/2025 z łączną pulą zarobków sięgającą aż 200 milionów euro na rok.

Znaczącą część wynagrodzenia 37-latka pokrywałyby umowy sponsorskie, co nie daje gwarancji osiągnięcia porozumienia odnośnie wykorzystania wizerunku piłkarza.

Romano podkreśla, że wbrew sugestiom „Marki”, nic nie zostało podpisane lub postanowione.

Jeżeli Cristiano Ronaldo zdecydowałby się skorzystać z okazji, wskoczyłby na drugie miejsce w klasyfikacji najlepiej opłacanych piłkarzy za Kyliana Mbappé, który na mocy niedawno podpisanego kontraktu z PSG inkasuje rzekomo aż 210 milionów euro na sezon.

I znacząco przebiłby wyczyn Lionela Messiego, zgarniającego swego czasu w Barcelonie aż 120 milionów euro wraz z bonusami za rok gry w „Dumie Katalonii”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy