FC Barcelona: Jeden piłkarz zakażony koronawirusem w grupie rozpoczynającej przygotowania do nowego sezonu

FC Barcelona: Jeden piłkarz zakażony koronawirusem w grupie rozpoczynającej przygotowania do nowego sezonu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała, że test na COVID-19 dał jeden pozytywny rezultat u graczy, którzy nie tak dawno przybyli do ośrodka treningowego katalońskiego klubu.

Kiedy „Duma Katalonii” przygotowuje się do meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów przeciwko Bayernowi Monachium, piłkarze nowo sprowadzeni bądź powracający z wypożyczeń rozpoczynają okres przygotowawczy do nowego sezonu.

W tej grupie są Francisco Trincão, Matheus Fernandes, Pedri, Carles Aleñá, Jean Claire Todibo, Moussa Wagué, Oriol Busquets, Juan Miranda i Rafinha.

Testy PCR zostały przeprowadzone we wtorek w godzinach popołudniowych. Wiadomo, że zakażony przechodzi chorobę bezobjawowo i ogólnie czuje się dobrze. Zważywszy jednak na rezultat badania, został on odesłany do domu, gdzie przechodzi izolację.

Oficjalny komunikat wicemistrza Hiszpanii głosi, że odpowiednie służby są już poinformowane, a teraz trwa ustalanie, z kim piłkarz wcześniej miał kontakt.

Jednocześnie podkreślono, że wyjazd „Blaugrany” do Lizbony na piątkowe starcie nie jest zagrożony i tym samym odbędzie się on zgodnie z planem - w czwartek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy