FC Barcelona: Jeden piłkarz zakażony koronawirusem w grupie rozpoczynającej przygotowania do nowego sezonu

FC Barcelona: Jeden piłkarz zakażony koronawirusem w grupie rozpoczynającej przygotowania do nowego sezonu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała, że test na COVID-19 dał jeden pozytywny rezultat u graczy, którzy nie tak dawno przybyli do ośrodka treningowego katalońskiego klubu.

Kiedy „Duma Katalonii” przygotowuje się do meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów przeciwko Bayernowi Monachium, piłkarze nowo sprowadzeni bądź powracający z wypożyczeń rozpoczynają okres przygotowawczy do nowego sezonu.

W tej grupie są Francisco Trincão, Matheus Fernandes, Pedri, Carles Aleñá, Jean Claire Todibo, Moussa Wagué, Oriol Busquets, Juan Miranda i Rafinha.

Testy PCR zostały przeprowadzone we wtorek w godzinach popołudniowych. Wiadomo, że zakażony przechodzi chorobę bezobjawowo i ogólnie czuje się dobrze. Zważywszy jednak na rezultat badania, został on odesłany do domu, gdzie przechodzi izolację.

Oficjalny komunikat wicemistrza Hiszpanii głosi, że odpowiednie służby są już poinformowane, a teraz trwa ustalanie, z kim piłkarz wcześniej miał kontakt.

Jednocześnie podkreślono, że wyjazd „Blaugrany” do Lizbony na piątkowe starcie nie jest zagrożony i tym samym odbędzie się on zgodnie z planem - w czwartek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy