FC Barcelona: Pomocnik chciałby trafić do Katalonii. Jest zafascynowany klubem

FC Barcelona: Pomocnik chciałby trafić do Katalonii. Jest zafascynowany klubem fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Moretto [Relevo.com]

Występujący w Udinese Lazar Samardžić sympatyzuje z Barceloną - pisze Matteo Moretto z Relevo.com.

Lazar Samardžić przeniósł się do Włoch w 2021 roku, kiedy to zamienił RB Lipsk na Udinese. W pierwszym sezonie na Półwyspie Apenińskim zanotował 22 występy w Serie A. W obecnym pojawiał się na jej boiskach 25 razy, a więc ominął tylko jedną kolejkę. Na koncie ma cztery bramki i dwie asysty. Do siatki trafił między innymi w spotkaniach z Romą oraz Napoli.

Jak pisze Matteo Moretto, urodzony w Berlinie Serb ma duży talent i jego występom już przyglądają się większe kluby. Zespołem, do którego w przyszłości bardzo chciałby trafić, jest FC Barcelona. 21-latek od małego śledzi jej poczynania i jest nią zafascynowany.

Rozmów pomiędzy stronami na razie nie ma, ale dziennikarz sugeruje, że jeśli piłkarz dalej będzie się tak rozwijał, w przyszłości preferencja dotycząca klubowych barw może zrobić swoje.

Jako junior i młodzieżowiec Samardžić regularnie reprezentował barwy Niemiec, występując w kadrach do lat 16, 17, 19, 20 i 21. W marcu będzie miał okazję zadebiutować w pierwszej reprezentacji Serbii. Pomocnik otrzymał powołanie od Dragana Stojkovicia.

Jego kontrakt z Udinese jest ważny do połowy 2026 roku.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy