FC Barcelona proponuje wymianę Borussii Dortmund

FC Barcelona proponuje wymianę Borussii Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

FC Barcelona chciałaby wyciągnąć z Borussii Dortmund Thomasa Meuniera. W zamian oferuje swojego zawodnika - pisze „Sport”.

Pozyskanie prawego obrońcy było jednym z celów prowadzącego Barcelonę Xaviego od początku letniego okna. O ile Katalończycy poczynili wzmocnienia na innych pozycjach, tak wciąż zwlekają ze sprowadzeniem do siebie nowego bocznego defensora. Jednym z głównych kandydatów do transferu był César Azpilicueta, ale Hiszpan ostatecznie zdecydował się parafować nowy kontrakt z Chelsea.

Teraz na liście Barcelony znajduje się między innymi Thomas Meunier. Do tej pory Borussia Dortmund nie była skora do negocjacji, twierdząc, że będzie miała zbyt mało czasu do znalezienia kogoś na jego miejsce. Jeśli już, BVB byłoby skłonne pożegnać się z Belgiem za 15 milionów euro, ale tyle z kolei nie chcą płacić Katalończycy.

Barcelona może jednak znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji, proponując dortmundczykom swojego prawego obrońcę Sergiño Desta. Dopiero okaże się, jak Borussia będzie zapatrywała się na ten pomysł.

Xavi uważa, że ściągnięcie mającego doświadczenie w Lidze Mistrzów Meuniera byłoby dobrym posunięciem. Oprócz niego z Barceloną łączy się również Héctora Bellerína oraz Juana Foytha.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy