FC Barcelona z nowym-starym defensorem od stycznia?! Niespodziewane rozwiązanie

FC Barcelona z nowym-starym defensorem od stycznia?! Niespodziewane rozwiązanie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CMTV | O Jogo

FC Barcelona może od połowy trwających rozgrywek mieć do dyspozycji dodatkowego środkowego obrońcę w osobie... Jeana-Claira Todibo. Francuz rzekomo został skreślony w Benfice, która chce skrócenia jego wypożyczenia z „Dumy Katalonii” - informują portugalskie media.

Ekipa z Camp Nou zabiega od dłuższego czasu o wzmocnienie środka defensywy. W tym kontekście za swój główny cel obrała Erica Garcíę z Manchesteru City.

Reprezentant Hiszpanii odrzucił już jakiś czas temu propozycję nawiązania dłuższej współpracy z angielskim klubem i tym samym po zakończeniu obecnego sezonu stanie się wolnym zawodnikiem.

FC Barcelona liczyła na to, że ten fakt skłoni „The Citizens” do sprzedaży 19-latka za stosunkowo niską cenę. Drużyna z Etihad Stadium oczekiwała jednak najpierw 20 milionów, a teraz 15 milionów euro.

„Duma Katalonii” nie może sobie pozwolić na taki wydatek przy obecnie panującej sytuacji, dlatego zaczęła rozglądać się za awaryjnym i tymczasowym rozwiązaniem swojego problemu, a z tym może im pomóc ich zawodnik w osobie Jeana-Claira Todibo.

Francuz przeniósł się w ostatnim dniu letniego okna transferowego na zasadzie wypożyczenia do Benfiki i od tego momentu nie zanotował choćby jednego występu w barwach portugalskiego klubu, który przy takim obrocie spraw jest nie tylko niezainteresowany aktywowanie opcji definitywnego wykupu blisko 21-letniego zawodnika za 20 milionów euro, ale chce także jak najszybciej odesłać obrońcę z powrotem do Barcelony.

Niewykluczone, że ekipa z Camp Nou zgodzi się na szybszy powrót defensora i uczyni z niego tymczasową opcję do rozwiązania swoich kłopotów lub rozpocznie poszukiwania nowego chętnego na usługi byłego gracza Toulouse czy Schalke 04.

Todibo zmaga się obecnie z problemami zdrowotnymi. Po uporaniu się z nimi i tak nie miałby większych szans na grę w klubie z Lizbony, ponieważ ta jest bardzo bliska sprowadzenia Lucasa Veríssimo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy