Fenerbahçe finalizuje następny głośny transfer. Zaplanowane testy medyczne

Fenerbahçe finalizuje następny głośny transfer. Zaplanowane testy medyczne fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Fenerbahçe jeszcze przed weekendem dopnie na ostatni guzik transfer Rade Krunicia z Milanu - przekazał Fabrizio Romano.

„Żółte kanarki” wykazały zainteresowanie ściągnięciem defensywnego pomocnika już w sierpniu 2023 roku. Wtedy przeprowadzkę zablokował jednak pracodawca zawodnika.

Klub znad Bosforu nie odpuścił i zimą ponowił zakusy. Serb miał kilka ofert, ale od razu dał pierwszeństwo Turkom.

Porozumienie w sprawie warunków kontraktu indywidualnego nie stanowiło problemu. Trzeba było jeszcze wypracować konsensus między ekipami.

„Rossoneri” właśnie dali zgodę na sfinalizowanie transferu wartego pięć milionów euro plus bonusy. To nastąpi w piątek.

Fabrizio Romano poinformował, że przed piłkarzem testy medyczne, po których zostanie podpisana umowa z roczną pensją na poziomie 2,5 miliona euro i w ten sposób przeprowadzka stanie się faktem.

Kluczową rolę w całej operacji wykonał Edin Džeko, wieloletni snajper włoskich drużyn.

Rade Krunić dołączy do gwiazdozbioru, który tworzą Dušan Tadić, Fred, Dominik Livaković, Cengiz Ünder czy Sebastian Szymański.

Tej zimy poszerzył go Leonardo Bonucci.

Trzydziestolatek był jednym z najważniejszych graczy w poprzednim sezonie, lecz podczas bieżącej kampanii Stefano Pioli nie stawiał na niego tak często jak wcześniej.

Łącznie udało mu się zgromadzić 139 występów okraszonych trzema trafieniami i dziewięcioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy