FIFA 23: Najlepsi reprezentanci Polski

FIFA 23: Najlepsi reprezentanci Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

„Łączy nas Piłka” opublikowała listę najmocniejszych reprezentantów Polski w grze FIFA 23.

Premiera FIFA 23 będzie miała miejsce 30 września. Jak co roku kilkanaście dni przed wielkim dniem rozpoczęło się prezentowanie statystyk piłkarzy w grze. Robi to zarówno EA Sports, jak i kluby czy federacje.

Zrobiła to i „Łączy nas Piłka”. Pierwsze miejsce wśród najlepszych piłkarzy nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Zajmuje je Robert Lewandowski, którego umiejętności zostały ocenione na 91 punktów ogólnych. Dowiedzieliśmy się jednak, że kolejne lokaty zajmują Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński, Matty Cash i Arkadiusz Milik.

Overall przekraczający 75 otrzymało łącznie 10 zawodników.

FIFA 23 - najlepsi reprezentanci Polski:

1. Robert Lewandowski – 91;
2. Wojciech Szczęsny – 86;
3. Piotr Zieliński – 83;
4. Matty Cash – 79;
5. Arkadiusz Milik – 79;
6. Grzegorz Krychowiak – 78;
7. Jan Bednarek – 76;
8. Szymon Żurkowski – 76;
9. Łukasz Skorupski – 76;
10. Przemysław Frankowski – 76;
11. Paweł Dawidowicz – 75;
12. Bartłomiej Drągowski – 75;
13. Adam Buksa – 75;
14. Krzysztof Piątek – 75.

fot. Łączy nas piłka


Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy