FIFA 23: Najlepsi reprezentanci Polski

FIFA 23: Najlepsi reprezentanci Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

„Łączy nas Piłka” opublikowała listę najmocniejszych reprezentantów Polski w grze FIFA 23.

Premiera FIFA 23 będzie miała miejsce 30 września. Jak co roku kilkanaście dni przed wielkim dniem rozpoczęło się prezentowanie statystyk piłkarzy w grze. Robi to zarówno EA Sports, jak i kluby czy federacje.

Zrobiła to i „Łączy nas Piłka”. Pierwsze miejsce wśród najlepszych piłkarzy nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Zajmuje je Robert Lewandowski, którego umiejętności zostały ocenione na 91 punktów ogólnych. Dowiedzieliśmy się jednak, że kolejne lokaty zajmują Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński, Matty Cash i Arkadiusz Milik.

Overall przekraczający 75 otrzymało łącznie 10 zawodników.

FIFA 23 - najlepsi reprezentanci Polski:

1. Robert Lewandowski – 91;
2. Wojciech Szczęsny – 86;
3. Piotr Zieliński – 83;
4. Matty Cash – 79;
5. Arkadiusz Milik – 79;
6. Grzegorz Krychowiak – 78;
7. Jan Bednarek – 76;
8. Szymon Żurkowski – 76;
9. Łukasz Skorupski – 76;
10. Przemysław Frankowski – 76;
11. Paweł Dawidowicz – 75;
12. Bartłomiej Drągowski – 75;
13. Adam Buksa – 75;
14. Krzysztof Piątek – 75.

fot. Łączy nas piłka


Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy