Filip Đuričić z Sassuolo do Premier League?!

Filip Đuričić z Sassuolo do Premier League?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Filip Đuričić przykuwa uwagę takich ekip jak West Ham, Everton oraz Southampton - informuje CalcioMercato.com.

Filip Đuričić trafił do Sassuolo z Sampdorii latem 2018 roku w ramach wolnego transferu. Przeprowadzka na Mapei Stadium okazała się w tym przypadku dobrym rozwiązaniem, bo w nowym miejscu Serb wyraźnie odżył po nieco gorszym okresie.

Poprzednie dwa sezony były jednymi z lepszych w jego karierze. Te rozgrywki zresztą również rozpoczął od gola i asysty.

Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa jednak 30 czerwca 2022 roku i do tej pory nie została przedłużona. Na ten moment nie ma zresztą pewności, czy pozostanie on na Półwyspie Apenińskim. Tym bardziej że chcą go kluby zagraniczne.

Mowa tu przede wszystkim o zainteresowaniu jego usługami ze strony ekip występujących na co dzień w Premier League. Według informacji podawanych przez CalcioMercato.com wkrótce możemy być świadkami pojedynku o tego zawodnika.

Chcą go trzy podmioty: West Ham, Everton oraz Southampton. Każda z tych ekip szuka ofensywnego pomocnika, a Đuričić jest dla nich atrakcyjny, bo być może nie trzeba będzie płacić za niego kwoty odstępnego.

Od początku swojego pobytu w Sassuolo 29-latek rozegrał łącznie 97 meczów. W tym czasie strzelił 14 goli i miał też 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy