Fiorentina po talent Lecce

Fiorentina po talent Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fiorentina News

Na celowniku Fiorentiny znalazł się Pasqualino Ortisi, informuje "Fiorentina News".

Ekipa z Florencji dała się poznać w ostatnich latach, jako zespół, który w znacznym stopniu koncentruje się na pozyskaniu młodych zawodników.

Wydaje się, że już wkrótce na Stadio Artemio Franchi może trafić kolejny utalentowany zawodnik. Na radarze działu sportowego znalazł się bowiem Pasqualino Ortisi.

18-latek nie zdążył do tej pory zadebiutować w rozgrywkach seniorskich, ale nieźle radzi sobie w Lecce w zespole Primavery. 

Fiorentina wydaje się zdeterminowana, by go pozyskać. Nie obędzie się jednak bez rywalizacji. Chce go bowiem również zespół z zaplecza Serie A, AC Monza.

Ortisi rozegrał w tym sezonie w rozgrywkach juniorskich pięć spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki. Do swojego dorobku dorzucił też dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy