Fiorentina po talent Lecce

Fiorentina po talent Lecce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fiorentina News

Na celowniku Fiorentiny znalazł się Pasqualino Ortisi, informuje "Fiorentina News".

Ekipa z Florencji dała się poznać w ostatnich latach, jako zespół, który w znacznym stopniu koncentruje się na pozyskaniu młodych zawodników.

Wydaje się, że już wkrótce na Stadio Artemio Franchi może trafić kolejny utalentowany zawodnik. Na radarze działu sportowego znalazł się bowiem Pasqualino Ortisi.

18-latek nie zdążył do tej pory zadebiutować w rozgrywkach seniorskich, ale nieźle radzi sobie w Lecce w zespole Primavery. 

Fiorentina wydaje się zdeterminowana, by go pozyskać. Nie obędzie się jednak bez rywalizacji. Chce go bowiem również zespół z zaplecza Serie A, AC Monza.

Ortisi rozegrał w tym sezonie w rozgrywkach juniorskich pięć spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki. Do swojego dorobku dorzucił też dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy