Fiorentina w ofensywie. OFICJALNIE: Duncan zmienia klub w Serie A

Fiorentina w ofensywie. OFICJALNIE: Duncan zmienia klub w Serie A
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACF Fiorentina

Fiorentina poinformowała o pozyskaniu Alfreda Duncana.

Ostatnie miesiące w wykonaniu reprezentanta Ghany były wyjątkowo udane. To spowodowało, że przykuł on uwagę zamożniejszych klubów. Ostatecznie sięgnęła po niego Fiorentina.

Środkowy pomocnik w ostatnich godzinach przechodził badania, które wypadły pomyślnie, dlatego jego przeprowadzka została zrealizowana w ekspresowym tempie.

Duncan przenosi się na Stadio Artemio Franchi z Sassuolo na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu w lipcu za 15 milionów euro. Umowa zawarta między podmiotami biorącymi udział w transakcji ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Kontrakt, który wejdzie w życiu od lata, ma być ważny do 30 czerwca 2024 roku.

26-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów. W tym czasie zdobył jedną bramkę. Ponadto ma także pięć ostatnich podań przy bramkach kolegów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy