Frank Lampard coraz bliżej powrotu do pracy w Premier League. Druga tura rozmów

Frank Lampard coraz bliżej powrotu do pracy w Premier League. Druga tura rozmów fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Frank Lampard spotka się w czwartek po raz drugi z przedstawicielami Evertonu. Anglik ma obecnie duże szanse na przejęcie sterów nad drużyną z niebieskiej części Liverpoolu - poinformowali John Percy i Chris Bascombe z „The Telegraph”.

Władze „The Toffees” rozglądają się gorączkowo na rynku za wartościowym następcą zwolnionego Rafy Beníteza i liczą na to, że obecność nowego menedżera wpłynie w znaczącym stopniu na poprawę wyników osiąganych przez klub, który jest na teraz zamieszany w walkę o utrzymanie w Premier League.

Nie tak dawno wydawało się, że największe szanse na objęcie rządów w Evertonie ma Vítor Pereira. Portugalczyk odbył pozytywne rozmowy z ekipą z Goodison Park i porozumiał się z nią w kluczowych elementach indywidualnej umowy.

Angielski klub postanowił jednak wstrzymać się z zatrudnieniem 53-latka do momentu zakończenia rozmów z innym kandydatami. Istotnmy miał być też jednak sprzeciw kibiców wobec kandydatury byłego opiekuna między innymi FC Porto, Olympiakosu czy Fenerbahçe.

Dziennikarze John Percy i Chris Bascombe z „The Telegraph” uważają, że większe szanse na przejęcie „The Toffees” może mieć w tym momencie już Frank Lampard, postrzegany zdecydowanie lepiej przez kibiców.

Były menedżer Derby County oraz Chelsea w czwartek po raz drugi spotka się z przedstawicielami klubu z Goodison Park i spróbuje ich przekonać do akceptacji swojej wizji rozwoju zespołu.

43-letni Lampard pozostaje bez pracy od stycznia 2021 roku. Od tego czasu prowadził już bezskutecznie negocjacje z Crystal Palace, Aston Villą oraz Norwich City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy