Gabigol definitywnie rozstaje się z Interem. Brazylijczyk finalizuje swój powrót do Flamengo

Gabigol definitywnie rozstaje się z Interem. Brazylijczyk finalizuje swój powrót do Flamengo fot. Gabigol I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gabigol powinien w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin dopiąć wszystkie szczegóły związane ze stałą przeprowadzką do Flamengo Rio de Janeiro.

Zdobywca Copa Libertadores zabiegał już od dłuższego czasu o przedłużenie wypożyczenia lub dokonanie definitywnego wykupu 23-letniego zawodnika.

Ostatnie sukcesy odniesione przez brazylijski klub na arenie krajowej i międzynarodowej pomogły mu zrealizować drugą z powyższych opcji. Mają na to wskazywać informacje przekazane przez Gianlucę Di Marzio.

Włoski dziennikarz jest przekonany, że finalizacja transferu z udziałem Gabigola jest zaledwie kwestią czasu. W Mediolanie przebywa już wiceprezydent ekipy z Rio de Janeiro, który dopina ostatnie szczegóły związane z pozyskaniem środkowego napastnika.

Pięciokrotny reprezentant „Canarinhos” ma przenieść się do Flamengo za 18 milionów euro. Ponadto Inter w umowie zawartej ze „Szkarłatno-Czarnymi” zapewni sobie prawo do otrzymanie 20% z kwoty odstępnego z ewentualnej przyszłej sprzedaży 23-letniego zawodnika.

Brazylijczyk trafił do drużyny z Ameryki Południowej w styczniu ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia. Od tego czasu strzelił dla niej aż 34 bramki w 43 rozegranych meczach i w znaczącym stopniu przyczynił się do wywalczenia przez ten zespół tytułu mistrza kraju oraz całego kontynentu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy