Gabigol: Dlatego nie zagram w LE

Gabigol: Dlatego nie zagram w LE
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Globo Esporte

Gabigol zdradził, dlaczego nie został zgłoszony do gry w fazie grupowej Ligi Europy.

Inter ma za sobą pracowite okno transferowe, w którym przeznaczył na wzmocnienia ponad 100 milionów euro, jednak działaczom nie udało się zrównoważyć budżetu sprzedając swoich graczy. Kiedy okazało się, że do kadry na mecze w Lidze Europy nie zostały zgłoszone nowe nabytki, João Mário i Gabigol, podejrzenia padły na ograniczenia związane z finansowym fair play. Gabigol jednak przekonuje, że w jego przypadku sprawa wygląda nieco inaczej.

- To Inter zdecydował, że nie zostanę zgłoszony do kadry na Ligę Europy. Rozgrywki wymagają wielu podróży w początkowej fazie sezonu, a w klubie stwierdzono, że powinienem się adaptować do włoskich warunków. Chciałem grać dużo, ale to dopiero początek, pierwsza faza. Mogę zostać zgłoszony później i występować już normalnie - powiedział dziennikarzom.

- Inter pomógł mi ze wszystkich, z załatwieniem domu, samochodu, po prostu ze wszystkim. W zasadzie jedyne co muszę robić to grać w piłkę, ponieważ zatroszczyli się nawet o moich rodziców i siostrę. Bardzo mnie zaskoczyli, zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły, na rzeczy, o których normalnie byś nie pomyślał.

- Jestem w nowej drużynie, muszę się zaadaptować, wywalczyć miejsce i ciężko trenować. W Santosie bardzo łatwo było o grę. Znałem wszystkich i z góry wiedziałem, co zrobią koledzy z boiska. Teraz muszę się o to postarać tutaj, ale jestem pewien, że będzie dobrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy