Gareth Bale: Widziałem kiedyś UFO

Gareth Bale: Widziałem kiedyś UFO fot. Photo Works / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tottenham [YouTube]

Joe Rodon i Gareth Bale wzięli udział w programie „Very Random Question with...” emitowanym w serwie YouTube przez Tottenham.

Pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadał sobie pytanie: „czy kosmici naprawdę istnieją”. Choć nie ma większych przesłanek na życie istot pozaziemskich, niektórzy twierdzą, że takie postacie rzeczywiście mogą we wszechświecie funkcjonować.

Na tego typu kwestie przy okazji programu „Very Random Question with...” emitowanego przez Tottenham w serwisie YouTube, starali się odpowiedzieć Joe Rodon oraz Gareth Bale.

O ile ten pierwszy nie chciał dać jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie, o tyle drugi z piłkarzy stwierdził, że jego zdaniem istoty pozaziemskie naprawdę istnieją.

- Jakieś istoty pozaziemskie istnieją w stu procentach. Jestem przekonany, że tak jest. Oczywiście mamy wiele teorii spiskowych na ten temat. Ja na przykład na sto procent jestem pewien, że widziałem kiedyś UFO - stwierdził.

- Tego typu zdjęcia publikował kiedyś rząd Stanów Zjednoczonych i nie są one fałszywe. Przecież zostały opublikowane przez rząd. Jestem pewien, że są to po prostu tajne rzeczy, o których nie wszyscy powinni wiedzieć - dodał Walijczyk.

Bale przebywa obecnie w Tottenhamie na wypożyczeniu z Realu Madryt. Umowa zawarta między stronami jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy