Gold Cup 2021: Przed nami faza pucharowa turnieju. Przedstawiamy terminarz

Gold Cup 2021: Przed nami faza pucharowa turnieju. Przedstawiamy terminarz fot. CONCACAF
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Transfery.info | CONCACAF

Faza grupowa Gol Cup 2021 już się zakończyła, a teraz rozpocznie się najbardziej ekscytująca część turnieju. Poniżej przedstawiamy harmonogram fazy pucharowej turnieju CONCACAF.

Gold Cup 2021 przyniósł już kilka ekscytujących momentów, ale najlepsze dopiero przed nami. Walka o trofeum stanie się jeszcze bardziej zacięta, ponieważ zbliża się faza pucharowa, a w stawce pozostało już tylko osiem drużyn.

Meksyk jest prawdopodobnie faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego i przedłużenia swojej dominacji w turnieju CONCACAF, ale czeka go zacięta rywalizacja. Stany Zjednoczone, mimo że nie mają w składzie drużyny A, rozpoczęły swoją drogę po tytuł od mocnego uderzenia i z nadzieją zmierzają do ćwierćfinału.

Honduras i Kostaryka również mają za sobą imponujący start, a: Kanada, Salwador, Jamajka i Katar będą starały się udowodnić, dlaczego dotarły do tego etapu. Poniżej przedstawiamy harmonogram fazy pucharowej GOLD CUP 2021 (UWAGA - podajemy godziny z czasu polskiego):

GOLD CUP 2021 - FAZA PUCHAROWA (terminarz):

Ćwierćfinały:

25.07.2021:

Ćwierćfinał nr 1: Katar - Salwador, godz. 4:30 czasu polskiego

Ćwierćfinał nr 2: Meksyk - Honduras, godz. 7:00

26.07.2021:

Ćwierćfinał nr 3: Kostaryka - Kanada, godz. 2:00

Ćwierćfinał nr 4: Stany Zjednoczone - Jamajka, godz. 4:30

Półfinały:

30.07.2021:

Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 - Zwycięzca ćwierćfinału nr 2, godz. 4:30

Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 - Zwycięzca ćwierćfinału nr 4, godz. 7:00

Finał:

02.08.2021 o godzinie 5:30

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy